Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
22 kwietnia 2015

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY wniosków na uczestnictwo w misji do Algierii (Oran, Algier) oraz Francji - Nicea

Dotyczy: NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY - wniosków o dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorcy z Polski Wschodniej w misji do Algierii (Oran, Algier) oraz Francji - Nicea (Polsko Afrykańskie Forum Rolno-Spożywcze) odbywającej się w dniach 24-29 maja 2015 r.

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

wniosków o dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorcy z Polski Wschodniej w misji do Algierii (Oran, Algier) oraz Francji - Nicea (Polsko Afrykańskie Forum Rolno-Spożywcze) odbywającej się w dniach 24-29 maja 2015 r., organizowanej w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór uzupełniający wniosków dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej w misji do Algierii (Oran, Algier) oraz Francji - Nicea (Polsko Afrykańskie Forum Rolno-Spożywcze) odbywającej się w dniach 24-29 maja 2015 r.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach „Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a  Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy na dzień złożenia Wniosku na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, w następujących sektorach:

  • produkcja żywności,
  • dystrybucja żywności (jedynie wyspecjalizowani dystrybutorzy, mający udokumentowaną współpracę z kontrahentami z zagranicy, którzy mogą przedstawić i dołączyć do Wniosku faktury sprzedażowe - sprzedaż towarów za granicę),
  • innowacyjne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w polskim rolnictwie w takich dziedzinach jak produkcja, przetwórstwo, nawożenie czy nowoczesne maszyny rolnicze,
  • produkcja maszyn rolniczych i maszyn stosowanych w przetwórstwie spożywczym.

Maksymalnie zgłoszony może zostać 1 przedstawiciel reprezentujący jednego przedsiębiorcę.

Przewidywana liczba miejsc w naborze: 1

Nieprzekraczalny termin nadsyłania wniosków:
29 kwietnia 2015 r. godzina 17:00

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w oryginale osobiście, pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
wraz z dopiskiem:
BPW- Misja Algieria, Francja 2015

KONTAKT: paulina.wilamowska@paiz.gov.pl

Dokumentacja konkursowa:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij