Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
8 kwietnia 2015

Nabór wniosków na targi spożywcze AnuFood w Istambule

Dotyczy: nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej dla producentów sektora spożywczego na uczestnictwo w targach AnuFood Eurasia 2015, które odbywają się w Istambule (Turcja) w terminie 14-16 maja 2015 r.

Nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej
z sektora spożywczego na uczestnictwo
w wyjeździe na targi AnuFood Eurasia  2015

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej dla producentów sektora spożywczego na uczestnictwo w targach AnuFood Eurasia 2015, które odbywają się w Istambule (Turcja) w terminie 14-16 maja 2015 r.

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach „Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a  Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W targach mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność minimum 18 miesięcy (na dzień złożenia wniosku) i posiadający siedzibę w jednym z 5 województw Polski Wschodniej: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, działający w sektorze spożywczym, producenci i dystrybutorzy żywności - jedynie wyspecjalizowani dystrybutorzy tj. dystrybutorzy, którzy mogą udokumentować współpracę z kontrahentami zagranicznymi tj. przedstawić faktury sprzedażowe - załączyć do wniosku) zgodnie z zakresem targów maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę. W przypadku braku zgłoszeń producentów i dystrybutorów z sektora spożywczego, kwalifikowani będą również przedsiębiorcy producenci z sektora około spożywczego.

Przewidywana liczba miejsc w naborze: 20

Termin nadsyłania wniosków: 22 kwietnia 2015 r. godz.17:00

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa

wraz z dopiskiem: BPW - AnuFood Eurasia 2015

(kontakt: karolina.costa@paiz.gov.pl)


Dokumentacja konkursowa:

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij