Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
24 listopada 2014

Zaproszenie na SIAL ME w Abu Dhabi

Abu Dhabi
PAIiIZ zaprasza polskich przedsiębiorców do prezentacji na polskim stoisku narodowym podczas targów branży spożywczej „SIAL Middle East” w Abu Dhabi, które odbędzie się w dniach 24-26 listopada 2014 roku.

Targi „SIAL Middle East” w Abu Dhabi są miejscem spotkań producentów i dostawców żywności z całego świata z odbiorcami z krajów całej Zatoki Perskiej. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych związane z sektorem spożywczym w tym regionie. W 2013 r. targi odwiedziło około 17 tysięcy zwiedzających, a udział wzięło ponad 700 wystawców z 52 krajów.

Polskie firmy będą miały możliwość prezentacji na stoisku narodowym, obejmującej ekspozycję materiałów reklamowych podczas targów i promocję w materiałach informacyjno  - promocyjnych przygotowywanych w ramach programów. Zapewniona zostanie również przestrzeń umożliwiająca organizację spotkań biznesowych - każda firma może skorzystać ze specjalnego pomieszczenia typu „VIP Room”. Na czas spotkania PAIiIZ zapewnia również tłumacza j. angielski/ j. arabski. Korzystanie z polskiego stoiska narodowego w celach promocji firmy oraz organizacja spotkań przez firmę są bezpłatne.

Firmy biorące udział w targach będą mogły bezpłatnie zaprezentować się w folderze informacyjno-promocyjnym o sektorze spożywczym w Polsce. Publikacje będą przygotowane w języku angielskim i języku arabskim. Obie publikacje będą bezpłatnie dystrybuowane na polskim stoisku narodowym.

Dodatkowo PAIiIZ przygotowuje portfolio polskich firm z sektora spożywczego, które nie wystawiają się na targach, ale są zainteresowane rozpoczęciem lub rozwojem współpracy handlowej w tym regionie. Przedsiębiorcy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z zamieszczeniem informacji w portfolio. Zainteresowane firmy prosimy o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie go na adres: agnieszka.schutte@paiz.gov.pl. Termin nadsyłania wypełnionych formularzy oraz załączników upływa 15 września 2014 r.

Projekt realizowany jest w ramach programu promocji o charakterze ogólnym na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich w ramach Podddziałania 6.5.1. „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych” POIG 2007 - 2013 na podstawie umowy pomiędzy PAIiIZ S.A. i Skarbem Państwa - Ministrem Gospodarki. W ramach realizacji projektu PAIiIZ nie pokrywa kosztów udziału firm w targach oraz nie prowadzi żadnych działań logistyczno - organizacyjnych związanych z udziałem firm w targach.

Więcej informacji o targach „SIAL Middle East” w Abu Dhabi  na stronie: www.sialme.com 

(PAIiIZ)

Formularz zgłoszeniowy - SIAL ME - Abhu Dhabi


 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij