Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
27 listopada 2014

Dni Afryki w Łodzi – POLANDAFRICA

27-28 listopada, w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym EXPO Łódź, po raz drugi odbędzie się kolejna edycja Kongresu POLANDAFRICA.

Spotkanie ma na celu rozwój relacji biznesowych pomiędzy Polską i Afryką, w szczególności z państwami objętymi programem Go Africa. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele rządu Polski oraz państw afrykańskich i krajowych agencji inwestycyjnych, reprezentanci władz samorządowych i organizacji gospodarczych, ambasadorowie państw afrykańskich. Z udziałem polskich i afrykańskich przedsiębiorców odbędą się spotkania B2B oraz B2G.

Program Kongresu obejmie sesję plenarną oraz sesje tematyczne poświęcone zagadnieniom i rozwiązaniom z obszarów: przemysł rolno-spożywczy; inżynieria cywilna i budownictwo; geologia; górnictwo; energetyka; ekologia; maszyny specjalnego zastosowania; ochrona zdrowia, IT, nauka i edukacja oraz sektor MŚP, w kontekście wyzwań dla firm na drodze rozwoju i ekspansji zagranicznej oraz podnoszenia jakości i konkurencyjności swoich produktów i usług.

Organizatorami wydarzenia są: Regionalna Izba Gospodarcza-Łódź wraz z Instytutem Afrykańskim, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego oraz PAIiIZ.

Zgłoszenia udziału na stronie: www.polandafrica.pl

Więcej informacji: http://polandafrica.pl/pl (RIG Łódź)Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij