Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
14 października 2014

PRZEDŁUŻENIE NABORU NA UCZESTNICTWO W MISJI GOSPODARCZEJ DO USA PODCZAS POLSKO-AMERYKAŃSKIEGO TYGODNIA INNOWACJI (PATI)

Dotyczy: MISJI GOSPODARCZEJ DO USA PODCZAS POLSKO-AMERYKAŃSKIEGO TYGODNIA INNOWACJI (PATI)), PLANOWANEJ W TERMINIE 16-21 LISTOPADA 2014 R

PRZEDŁUŻENIE NABORU NA SKŁADANIE WNIOSKÓW PRZEDSIĘBIORCÓW Z POLSKI WSCHODNIEJ NA UCZESTNICTWO W MISJI GOSPODARCZEJ DO USA PODCZAS POLSKO-AMERYKAŃSKIEGO TYGODNIA INNOWACJI (PATI),  PLANOWANEJ W TERMINIE 16-21 LISTOPADA 2014 R

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. przedłuża konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej w misji gospodarczej gospodarczej do USA dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej podczas Polsko-Amerykańskiego Tygodnia Innowacji (PATI), planowanej w terminie 16-21 listopada 2014 r. realizowanej i finansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

Zgodnie z Regulaminem w Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy na dzień złożenia Wniosku na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, w zakresie zaawansowanych technologii w następujących sektorach:

  • IT/ICT
  • biotechnologiczny
  • biomedyczny
  • OZE i zielone technologie
  • lotniczy
  • maszynowy

Warunkiem udziału przedsiębiorcy w Misji jest zgłoszenie przez niego innowacyjnego produktu z zakresu zaawansowanych technologii, który będzie promowany podczas Misji - wnioski bez uzasadnionego zgłoszonego produktu nie będą podlegały ocenie.

Maksymalnie zgłoszony może zostać 1 przedstawiciel reprezentujący jednego przedsiębiorcę.

Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorstw.

Nowy termin nadsyłania wniosków: 23 październik 2014 r.

Wnioski wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, listownie lub przesyłką kurierską pod adresem (WYŁĄCZNIE ORYGINAŁY):

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
wraz z dopiskiem:
BPW - Misja USA INNOWACJE

(KONTAKT: karolina.costa@paiz.gov.pl)Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij