Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
13 sierpnia 2014

Nabór wniosków o dofinansowanie uczestnictwa targach spożywczych SIAL MIDDLE EAST 2014

Dotyczy: nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej dla producentów sektora spożywczego na uczestnictwo w targach spożywczych SIAL ME 2014 w terminie 24-26 listopada 2014 r., odbywających się w Abu Dhabi (ZEA).

Nabór wniosków o dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorców z Polski Wschodniej w targach spożywczych SIAL MIDDLE EAST 2014, odbywających się w terminie 24-26 listopada 2014 r. w Abu Dhabi w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, komponent Promocja i Współpraca Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej dla producentów sektora spożywczego na uczestnictwo w targach spożywczych SIAL ME 2014 w terminie 24-26 listopada 2014 r., odbywających się w Abu Dhabi (ZEA).

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach „Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a  Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność minimum 18 miesięcy (na dzień złożenia wniosku) i posiadający siedzibę w jednym z 5 województw Polski Wschodniej: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, działający w sektorze spożywczym, producenci i dystrybutorzy żywności zgodnie z zakresem targów.

Przewidywana liczba miejsc w naborze: 20.

Maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę

Termin nadsyłania wniosków: 3 września 2014 r.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w oryginale osobiście, pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
wraz z dopiskiem: BPW - SIAL ME 2014
(kontakt: Aleksandra.sobczak@paiz.gov.pl)


Dokumentacja konkursowa:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij