Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
4 lipca 2014

Nabór wniosków przedsiębiorców - przedstawicieli Specjalnych Stref Ekonomicznych z Polski Wschodniej na misję inwestycyjną do USA i Kanady

Dotyczy: konkurs dla przedsiębiorców (wyłącznie przedstawicieli Specjalnych Stref Ekonomicznych z Polski Wschodniej) w misji inwestycyjnej połączonej z wizytą studyjną do USA i Kanady, planowanej we wrześniu 2014 r.

NABÓR
WNIOSKÓW PRZEDSIĘBIORCÓW Z POLSKI WSCHODNIEJ (wyłącznie przedstawicieli Specjalnych Stref Ekonomicznych z Polski Wschodniej) w misji inwestycyjnej połączonej z wizytą studyjną do USA i Kanady

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców (wyłącznie przedstawicieli Specjalnych Stref Ekonomicznych z Polski Wschodniej) w misji inwestycyjnej połączonej z wizytą studyjną do USA i Kanady, planowanej we wrześniu 2014 r., realizowanej i finansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

Zgodnie z Regulaminem w Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedstawiciele Specjalnych Stref Ekonomicznych z Polski Wschodniej zarejestrowanych i prowadzących działalność minimum 18 miesięcy na dzień złożenia Wniosku na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim*. Maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 strefę.

Misja planowana jest w terminie 21 września - 3 października 2014.

Przewidywana liczba miejsc: 5 przedsiębiorstw.

Termin nadsyłania wniosków: 25 lipca 2014 r.

Wnioski wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, listownie lub przesyłką kurierską pod adresem (WYŁĄCZNIE ORYGINAŁY):

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
z dopiskiem:
„BPW – Misja inwestycyjna dla SSE do USA i Kanady”

(kontakt: karolina.miasko@paiz.gov.pl)

Dokumentacja konkursowa:


* - Niniejsze kryterium nie dotyczy SSE Euro-Park Mielec oraz TSSE Euro-Park Wisłosan, w przypadku których rejestracja oraz siedziba mogą znajdować się poza Polską Wschodnią.

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij