Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
16 maja 2014

Nabór wniosków na targi HANSEBOOT 2014

Dotyczy: nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej wyłącznie dla producentów łódek, jachtów, motorówek na uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Jachtowych HANSEBOOT 2014 odbywających się w terminie 25 października - 2 listopada 2014 w Hamburgu (Niemcy).

Nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej sektora jachtowego na uczestnictwo w wyjeździe na targi HANSEBOOT 2014 odbywające się w Hamburgu (Niemcy) w terminie 25.10.-2.11.2014 r.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej wyłącznie dla producentów łódek, jachtów, motorówek na uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Jachtowych HANSEBOOT 2014 odbywających się w terminie 25 października - 2 listopada 2014 w Hamburgu (Niemcy).

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach „Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a  Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W targach mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy na dzień złożenia Wniosku na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę.

Przewidywana liczba miejsc: 20 przedsiębiorstw

Termin nadsyłania wniosków: piątek, 6 czerwca 2014

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa

wraz z dopiskiem: BPW - HANSEBOOT 2014

(kontakt: karolina.miasko@paiz.gov.pl)


UWAGA :

Przedsiębiorcy, którzy nadesłali do PAIZ wnioski o uczestnictwo w targach Nautic w Paryżu i zadeklarowali chęć uczestnictwa w targach Hanseboot (w zastępstwie za Nautic) proszeni są o nie aplikowanie na powyższy nabór, gdyż ich wnioski zostaną automatycznie rozpatrzone z naboru wcześniejszego.

 

Dokumentacja konkursowa:

 

 


 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij