Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
7 stycznia 2014

Nabór uzupełniający wniosków o dofinansowanie uczestnictwa w targach Hannover Messe 2014

DOTYCZY: nabór uzupełniający wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej o dofinansowanie uczestnictwa w targach Hannover Messe 2014 w Hanowerze, planowanym w terminie 7-11 kwietnia 2014 r.

NABÓR UZUPEŁNIJĄCY NA WYJAZD
DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z POLSKI WSCHODNIEJ
NA TARGI „HANNOVER MESSE 2014” W HANOWERZE,
W TERMINIE 7-11 KWIETNIA 2014 R.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór uzupełniający wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej o dofinansowanie uczestnictwa w targach Hannover Messe 2014 w Hanowerze, planowanym w terminie 7-11 kwietnia 2014 r.

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność minimum 18 miesięcy (na dzień złożenia Wniosku) na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, w sektorze maszynowym, metalowym, energetycznym, technologii IT dla produkcji przemysłowej lub pokrewnym zgodnym z profilem targów zgodnie z Regulaminem uczestnictwa w Wyjeździe.

Przewidywana liczba miejsc: 20 przedsiębiorstw.

Termin nadsyłania wniosków: 17 stycznia 2014 r.

Wnioski w oryginale wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy składać listownie lub przesyłką kurierską pod adresem:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
aleksandra.bigda@paiz.gov.pl, tel. 22 334 98 97

wraz z dopiskiem:
BPW - Hannover Messe 2014


UWAGA: W związku z brakiem bezpośredniego połączenia lotniczego na trasie Warszawa-Hanower w ramach Programu zapewniony będzie dojazd do Hanoweru pociągiem. W związku z bardzo wysokimi cenami hoteli w Hanowerze w okresie targowym, w ramach Programu zapewniony jest nocleg w pensjonacie w okolicach Hanoweru (zapewniony jest dojazd na targi autokarem).


Dokumentacja konkursowa:

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij