Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
29 października 2013

Forum Hubei - Poland Economy and Trade Cooperation Promotion

PAIiIZ we współpracy z Ambasadą Chin oraz Department of Commerce Hubei Province zapraszają na udział w Forum Hubei - Poland Economy and Trade Cooperation Promotion, które odbędzie się 29 października o godz. 9.00 w hotelu Hyatt w Warszawie.

Forum organizowane jest przy okazji wizyty w Polsce delegacji z prowincji Hubei, której przewodniczyć będzie Pan Li Hongzhong, sekretarz partii prowincji Hubei. Celem wizyty jest nawiązanie bezpośredniej współpracy między polskimi a chińskimi firmami.

W ramach forum odbędzie się sesja indywidualnych spotkań biznesowych polskich przedsiębiorców z firmami chińskimi, biorącymi udział w delegacji. Chińskie firmy reprezentują m.in. sektor motoryzacyjny, budowlany, maszynowy, chemiczny, farmaceutyczny, odzieżowy, meblarski, nieruchomości. Będzie to doskonała okazja na pozyskanie polskich partnerów celem rozwoju współpracy w Europie. Szczegółowa list sektorów oraz opisy firm chińskich dostępne w załączniku.

Jednocześnie informujemy, że sekretarz partii prowincji Hubei zaprosi wybrane firmy polskie na indywidualne rozmowy dotyczące omówienia szczegółów bliższej współpracy.

Firmy zainteresowane udziałem w forum proszone są o rejestrację elektroniczną do dnia 28 października do godz. 12.00 po adresem: www.paiz.gov.pl/chiny_forum 

Media zainteresowane udziałem w forum prosimy o akredytację na adres e-mail: beata.jez@paiz.gov.pl do 28 października do godz.12.00.

Rejestracja rozpoczyna się o godz. 8.30.

Udział w forum jest bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie polsko-chińskie.

Patronat nad wydarzeniem objęli gubernator prowincji Hubei oraz Ministerstwo Gospodarki. (PAIiIZ)

HUBEI - company profile

Agenda forum gospodarczegoPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij