Infolinia: 800 800 120
  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
25 kwietnia 2013

Konferencja: polski biznes w Chinach

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. zaprasza 25 kwietnia br. na konferencję oraz warsztaty „Czy polski biznes ma szansę odnieść sukces w Chinach”.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli firm polskich, pracowników samorządu terytorialnego oraz dziennikarzy.

Konferencja będzie doskonałą okazją do zapoznania się z praktycznymi aspektami współpracy z chińskim partnerem oraz najczęstszymi problemami prawnymi, z którymi polscy przedsiębiorcy mają do czynienia na rynku chińskim.

Podczas konferencji polscy przedsiębiorcy, którzy z sukcesem prowadzą działalność biznesową na trudnym rynku chińskim, podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami i wiedzą.

W trakcie konferencji osoby zainteresowane współpracą gospodarczą z partnerem chińskim będą miały okazję zadawania pytań naszym prelegentom.
Zgłoszenie (imię nazwisko, stanowisko oraz nazwa firmy i branża) prosimy nadsyłać na adres: kazimiera.pomianowska@paiz.gov.pl w terminie do 22 kwietnia 2013.

W związku z dużym zainteresowaniem konferencją oraz ograniczoną liczbą miejsc inofrmujemy, iż rejestracja uczestników została zakończona.

Uczestnicy konferencji otrzymają również bezpłatny egzemplarz nowo przygotowanej publikacji „Biznes w Chinach. Jak osiągnąć sukces”.

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia (czwartek)  się o godzinie 10.00 w Centrum Informacyjnym PAIiIZ, ul. Bagatela 12 w Warszawie, będzie prowadzona w języku polskim.

Program konferencji tutaj.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij