Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
28 listopada 2012

PRZEDŁUŻENIE NABORU NA WYJAZD Z POLSKI WSCHODNIEJ DO INDII (B2B w New Delhi, B2B w Mumbaju, targi Vibrant Gujarat 2013 w Gandhinagar)

Dotyczy: konkurs dla przedsiębiorców z sektora maszynowo-metalowego (przede wszystkim producenci maszyn rolniczych, producenci maszyn do przetwórstwa spożywczego, producenci maszyn do produkcji opakowań), lotniczego (tylko producenci podzespołów oraz części dla sektora lotniczego) oraz producenci opakowań do żywności, z Polski Wschodniej do udziału w wyjeździe do Indii.

PRZEDŁUŻENIE NABORU NA WYJAZD PRZEDSIĘBIORCÓW SEKTORA: MASZYNOWO-METALOWEGO, LOTNICZEGO I PRODUCENTÓW OPAKOWAŃ DO ŻYWNOŚCI Z POLSKI WSCHODNIEJ DO INDII

W związku z ogłoszonym przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA konkursem dla przedsiębiorców z sektora maszynowo-metalowego (przede wszystkim producenci maszyn rolniczych, producenci maszyn do przetwórstwa spożywczego, producenci maszyn do produkcji opakowań), lotniczego (tylko producenci podzespołów oraz części dla sektora lotniczego) oraz producenci opakowań do żywności, z Polski Wschodniej do udziału w wyjeździe do Indii odbywającym się w dniach 8-14 stycznia 2013 r. obejmującym spotkania B2B w New Delhi, spotkania B2B w Mumbaju oraz uczestnictwo w targach Vibrant Gujarat 2013 w Gandhinagar w stanie Gudjarat, podjęto decyzję o przedłużeniu terminu na składanie dokumentów aplikacyjnych.

Wyjazd jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Wyjeździe może wziąć udział maksymalnie jeden przedstawiciel reprezentujący jednego przedsiębiorcę.

Do udziału w Wyjeździe zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 20 przedsiębiorców.

Dofinansowanie obejmuje 100% kosztów (nie uwzględniając diet, wyżywienia, ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu do i z Warszawy) i stanowi pomoc de minimis.

NOWY termin nadsyłania zgłoszeń: 5 grudzień 2012 r. godz. 17:00.

Wnioski złożone po terminie nie będą dopuszczone do rozpatrywania.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską na adres:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
wraz z dopiskiem: BPW - INDIE 2013
KONTAKT: aleksandra.sobczak@paiz.gov.pl

Dokumentacja konkursowa:

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij