Infolinia Grupy PFR: 800 800 120
O Agencji
Strona główna > O Agencji > Zagraniczne Biura Handlowe

Zagraniczne Biura Handlowe

Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu to sieć przedstawicielstw, których zadaniem jest wspieranie eksportu oraz inwestycji polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych, jak również przyciąganie inwestorów do Polski.

Docelowo powstać ma 70 Biur, w krajach o największym potencjale rozwojowym dla polskich firm. Biura charakteryzują się elastyczną strukturą dopasowaną do potrzeb i wyzwań na danym rynku oraz szerokim wachlarzem usług świadczonych na miejscu.

Działające Zagraniczne
Biura Handlowe
Planowane Zagraniczne
Biura Handlowe
Zagraniczne Biura Handlowe

Zagraniczne Biura Handlowe wsparte kompleksową ofertą grupy PFR, umożliwią przedsiębiorcom dotarcie na rynki, które charakteryzuje największy potencjał pod kątem możliwości eksportowych oraz inwestycyjnych dla danej grupy produktów.

Do zadań Zagranicznych Biur Handlowych należy profesjonalna obsługa polskich przedsiębiorstw zainteresowanych ekspansją na rynkach zagranicznych, w tym:

  • udzielanie informacji o rynku (analizy, raporty, poradniki),
  • współtworzenie sieci kontaktów z lokalnymi firmami i instytucjami,
  • organizację szkoleń dla polskich i zagranicznych firm,
  • weryfikację partnerów biznesowych,
  • organizacji misji gospodarczych,
  • udziale w imprezach wystawienniczych,
  • spotkaniach B2B,
  • wyszukiwaniu partnerów biznesowych,
  • we wprowadzeniu produktów na rynek,
  • tworzeniu kampanii promocyjnych i medialnych.


Działające Zagraniczne Biura Handlowe:

  1. Nairobi
    Flamingo Towers
    One Mara Road
    Nairobi
    tel.: +254 789 802 522
    Michael Mazurewicz - kierownik biura
    e-mail: michael.mazurewicz@paih.gov.pl
    kenya.trade.gov.pl

  2. San Francisco
    180 Sansome Street
    San Francisco
    California, 94104
    United States
    tel.: +1 (650) 580-6352
    Maja Kieturakis - kierownik biura
    e-mail: maja.kieturakis@paih.gov.pl
    Paulina Kornuta - ekspert
    paulina.kornuta@paih.gov.pl
    usa.trade.gov.pl

  3. Singapur
    12 Marina View #23-10
    Asia Square Tower 2
    Singapore 018961
    tel.: +65 6584 2298
    Magdalena Smolak - kierownik biura
    e-mail: magdalena.smolak@paih.gov.pl
    singapore.trade.gov.pl

  4. Teheran
    Kian Tower Building,
    2551 Vali asr Ave., above Naseri St.,
    4th Floor, Office no. 5,
    Tehran, Iran.
    Postal Code: 1968643119
    tel.: +98 912-005-4238 (IRI)
    tel.: +48 729-337-178 (PL)
    Jarosław Kaczyński - kierownik biura
    e-mail: jaroslaw.kaczynski@paih.gov.pl
    Iwa Zamościk - ekspert
    e-mail: iwa.zamoscik@paih.gov.pl
    iran.trade.gov.pl

  5. Ho Chi Minh City
    SunWah Tower, 14th floor, room 1401
    115 Nguyen Hue Street, District 1
    Ho Chi Minh City, Vietnam
    tel.: +84 28 3821 9990 ext.104
    mob.:  +84 933 663 653
    Piotr Harasimowicz - kierownik biura
    e-mail: piotr.harasimowicz@paih.gov.pl
    vietnam.trade.gov.pl

  6. Szanghaj
    Suite 1708, Cross Tower, No. 318 Fuzhou Road
    200001 Shanghai, Huangpu District
    tel.: +86 21 63309186
    mob.: +86 13386080517
    Dr Andrzej Juchniewicz - kierownik biura
    e-mail: andrzej.juchniewicz@paih.gov.pl / china@paih.gov.pl
    china.trade.gov.pl

  7. Meksyk
    Torre Mayor, 32nd floor
    Av. Paseo de la Reforma #505
    Col. Cuauhtémoc
    México, D.F.
    tel.: +52 55 5211 7470
    mob.: +52 1 55 48 88 40 24
    Patrycja Staszewska - kierownik biura
    e-mail: patrycja.staszewska@paih.gov.pl
    mexico.trade.gov.pl

  8. Toronto
    438 University Avenue, Suite 1810
    Toronto, ON M5G 2K8
    tel.: +1-416-546-4570
    mob.: +1-647-880-4012
    Zack Labieniec - kierownik biura
    e-mail: zack.labieniec@paih.gov.pl
    canada.trade.gov.pl

  9. Budapeszt
    Horvath utca 14-24
    1027 Budapeszt
    tel.: +36 30 879 0 872
    Marcin Karaskiewicz - kierownik biura
    e-mail: marcin.karaskiewicz@paih.gov.pl
    hungary.trade.gov.pl

  10. Frankfurt
    Bockenheimer Landstraße 51-53
    60325 Frankfurt am Main
    tel.: +48 692 196 824
    Piotr Pomian - Kruszyński - kierownik biura
    e-mail: piotr.pomian@paih.gov.pl
    germany.trade.gov.pl

  11. Dubaj
    Central Park Towers (DIFC)
    Office 16-37, 16th Floor
    Dubai, United Arab Emirates
    tel.: +971 48 868 455
    mob.: +971 504 797 255, +971 506 927 255
    Moneer Faour - kierownik biura
    e-mail: moneer.faour@paih.gov.pl
    Marta Biswas - ekspert
    e-mail: marta.biswas@paih.gov.pl
    uae.trade.gov.pl

  12. Wiedeń
    Reisnerstr. 61/1/2
    1030 Wiedeń
    Marcin Szlachcikowski - kierownik biura
    e-mail: marcin.szlachcikowski@paih.gov.pl
    austria.trade.gov.pl

  13. Mediolan
    Patrycja Niemczyk - Favaró - kierownik biura
    e-mail: patrycja.niemczyk@paih.gov.pl
    Ewa Trzcińska - Business Development Manager
    e-mail: ewa.trzcinska@paih.gov.pl
    italy.trade.gov.pl
    (w organizacji)

  14. Waszyngton
    1503 21st Street NW
    Washington, DC 20036
    United States
    Bartosz Szajda - kierownik biura
    e-mail: bartosz.szajda@paih.gov.pl
    Maciej Olchawa - ekspert
    e-mail: maciej.olchawa@paih.gov.pl
    usa.trade.gov.pl

  15. Buenos Aires
    tel.: +54 9 11 3309 7911
    Karolina Barmuta - kierownik biura
    e-mail: karolina.barmuta@paih.gov.pl
    argentina.trade.gov.pl

  16. Amsterdam
    Bartłomiej Danek - kierownik biura
    e-mail: bartlomiej.danek@paih.gov.pl
    netherlands.trade.gov.pl

  17. Tel Awiw
    Zofia Nojszewska - kierownik biura
    e-mail: zofia.nojszewska@paih.gov.pl
    israel.trade.gov.pl

  18. Astana
    mob.: +7 701 765 91 30
    Julia Horodecka - kierownik biura
    e-mail: julia.horodecka@paih.gov.pl
    Lyubov Papurina - ekspert
    e-mail: lyubov.papurina@paih.gov.pl
    kazakhstan.trade.gov.pl

  19. Los Angeles
    mob.: +1 (949) 394 72 69
    Karolina Zatorska - kierownik biura
    e-mail: karolina.zatorska@paih.gov.pl
    usa.trade.gov.pl

  20. Tokio
    tel.: +81 805 004 89 95
    Eliza Klonowska-Siwak - kierownik biura
    e-mail: eliza.klonowska@paih.gov.pl
    japan.trade.gov.pl

  21. Londyn
    tel.: +44 782 332 32 40
    Wojciech Stando - kierownik biura
    e-mail: wojciech.stando@paih.gov.pl
    uk.trade.gov.pl

Planowane otwarcia Zagranicznych Biur Handlowych:

  1. Praga
  2. Madryt
  3. Mińsk
  4. Sofia
  5. Moskwa
  6. Oslo
  7. Helsinki
  8. Sztokholm
  9. Bukareszt
  10. Stambuł
  11. Dakar
  12. Kair
  13. Addis Abeba
  14. Lagos
  15. Rijad
  16. Baku
  17. Tajpej
  18. Chengdu
  19. Kuwait City
  20. Kuala Lumpur
  21. Rangun
  22. Johannesburg
  23. Kopenhaga
  24. Mumbaj
  25. Paryż
  26. Dżakarta
  27. Seul
  28. Algier
  29. Casablanca
  30. Sydney
  31. Kijów
  32. Nowy Jork
  33. Houston

 

 

 


Jeśli chcą Państwo otrzymywać Biuletyn, prosimy o wypełnienie formularza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

Fax: +48 22 334 9889

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl

NIP:526-030-01-67; kapitał zakładowy: 21.818.000,00 zł

KRS 0000109815 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa w Warszawie, XII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

webmaster@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

fb yt tw bip internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij