Infolinia Grupy PFR: 800 800 120
Aktualności
2
sierpnia
2017
PAIH otwiera polskim firmom dostęp do 8,5 tys. kontrahentów w Wietnamie
2 sierpnia 2017
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Wietnamie nawiązało współpracę z National One-Stop Services and Investments Organisation (NSO), która zarządza największą wietnamską platformą informacyjną na temat lokalnych firm i okręgów przemysłowych. - NSO to wypróbowany partner, pomagający sprawnie wejść na rynek Wietnamu - przekonuje Piotr Harasimowicz, szef wietnamskiego oddziału PAIH.

Działająca od dwudziestu lat National One-Stop Services and Investments Organisation wyspecjalizowała się w rozwoju i rozbudowie infrastruktury przedsiębiorczej Wietnamu, a zwłaszcza stref przemysłowych. Organizacja zarządza informacjami o ponad 8,5 tys. firm funkcjonujących w Wietnamie, jak również na temat 113 tamtejszych parków przemysłowych oraz 53 okręgów administracyjnych.Podpisanie umowy współpracy z NSO pozwala PAIH korzystać z zasobów platformy oraz przekazywać dane polskim przedsiębiorcom. - Firma z Polski nie tylko zyskuje dostęp do bazy wietnamskich kontrahentów. W grę wchodzą również wspólne konferencje, targi, eventy oraz programy edukacyjne. Zwłaszcza te ostatnie są bardzo mocną stroną NSO - tłumaczy Piotr Harasimowicz. Organizacja często inicjuje treningi czy szkoleniową wymianę pracowników. Takie projekty prowadzi zarówno dla firm wietnamskich, jak i międzynarodowych. Organizacja dysponuje również wsparciem lokalnych prawników czy ekspertów w obszarze księgowości.

National One-Stop Services and Investments Organisation prowadzi wyjątkowo szczegółową i stale aktualizowaną bazę danych wszystkich parków przemysłowych w Wietnamie. - To świetne narzędzie do dotarcia do potencjalnych partnerów inwestycyjnych i prosta droga do wyboru odpowiedniej lokację pod inwestycję - mówi kierownik placówki PAIH w Ho Chi Minh City. (PAIH)


zobacz wszystkie aktualności

Dodaj do:    
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
ul. Bagatela 12; 00-585 Warszawa;
Fax: +48 22 334 9889

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl

godziny pracy: poniedziałek-piątek 8:00-16:00
BIP
NIP: 526-030-01-67; kapitał zakładowy: 9.116.000,00 zł
KRS 0000109815 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

webmaster@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności
JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij