Infolinia Grupy PFR: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
26 kwietnia 2017

Business Risk in Changing Dynamics of Global Village 2017

W dniach 26-27 kwietnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja „Business Risk in Changing Dynamics of Global Village (BRCDGV-2017)”.
Konferencja organizowana jest we współpracy z Polsko-Indyjską Fundacją Edukacyjną IEEF wraz z jej partnerami z: Polski, Indii i innych krajów UE oraz świata, a co za tym idzie udział reprezentantów z zagranicy będzie znaczący i ważny. 

Oprócz programu merytorycznego przewidziane są również rozmowy na temat współpracy edukacyjnej i biznesowej oraz wspólnych projektów, realizowanych z powodzeniem przez PWSZ w Nysie z jej partnerami zagranicznymi.

Celem konferencji naukowej jest stworzenie platformy dla profesjonalnej debaty z udziałem ekspertów z całego świata w zakresie identyfikacji i analizy ryzyka oraz szans i zagrożeń, jaki ze sobą niesie we współczesnym globalnym biznesie. Wynikają one między innymi z faktu pojawienia się niespotykanego jak dotąd ryzyka w dynamice tzw. „globalnej wioski”, której jesteśmy obywatelami. Koncepcja suwerenności w różnych stronach świata zatacza coraz większe kręgi, powstają granice, a polityki migracyjne stają się coraz bardziej restrykcyjne. Dlatego też zapraszamy środowisko akademickie do zaprezentowania swojego punktu widzenia, który mógłby wpłynąć na przyszłą dynamikę „globalnej wioski” i zminimalizować ryzyko w poszczególnych sektorach gospodarki.

PWSZ w Nysie to młoda dynamiczna uczelnia wyższa o profilu praktycznym, stale dążąca do doskonałości w kształceniu akademickim, badaniach naukowych i do ugruntowania mocnej pozycji swoich absolwentów na globalnym rynku pracy. Planowana liczba uczestników konferencji przekracza na dzień dzisiejszy liczbę 250 osób, które wezmą udział w: dyskusjach, prezentacjach, warsztatach i seminariach lub zgłoszą swoje prace do publikacji. 
Wszystkie zatwierdzone przez Komitet Naukowy konferencji referaty zostaną opublikowane w monografii pokonferencyjnej.

Więcej: www.businessrisk.pwsz.nysa.pl

zobacz wszystkie aktualności


Jeśli chcą Państwo otrzymywać Biuletyn, prosimy o wypełnienie formularza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

Fax: +48 22 334 9889

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl

NIP:526-030-01-67; kapitał zakładowy: 19.818.000,00 zł

KRS 0000109815 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa w Warszawie, XII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

webmaster@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

fb yt tw bip internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij