Infolinia Grupy PFR: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
10 kwietnia 2017

Warsztaty: Współpraca Polska - Meksyk

Niebawem, 22 kwietnia br. rusza misja gospodarcza do Meksyku, organizowana przy okazji oficjalnej wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy. Aby przygotować uczestników misji do współpracy z meksykańskimi partnerami, jej organizatorzy zaprosili polskie firmy do udziału w warsztatach nt. rynku meksykańskiego.

- Meksyk jest rynkiem do odkrycia i zdobycia - mówił Krzysztof Senger, Członek Zarządu Polskiej Agencji Informacji i Handlu. Wizyta Prezydenta to doskonała platforma dla świata biznesu - dodał.

Ambasador Meksyku w Polsce Alejandro Negrin Munoz podkreślił, że bardzo ważne jest utrzymanie stałego dialogu pomiędzy ministerstwami gospodarki obu krajów. - Liczymy, że dzięki tej misji pojawią się nowe możliwości współpracy handlowej - mówił Ambasador.


Zmieniamy się aby lepiej wspierać polskie firmy w ekspansji zagranicznej. Dziś szkoliliśmy przedsiębiorców przed misją biznesową do Meksyku

W roli prelegentów wystąpili przedstawiciele organizatorów misji - Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu i BZW BK oraz KUKE.

Misja biznesowa do Meksyku przy okazji wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia 2017. W ramach misji odbędzie się Polsko-Meksykańskie Forum Biznesowe oraz spotkania. (PAIH)zobacz wszystkie aktualności


Jeśli chcą Państwo otrzymywać Biuletyn, prosimy o wypełnienie formularza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

Fax: +48 22 334 9889

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl

NIP:526-030-01-67; kapitał zakładowy: 19.818.000,00 zł

KRS 0000109815 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa w Warszawie, XII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

webmaster@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij